KONST / Litografier / Färglitografi 11809244
nr 1180 9244
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Onumrerad, motivet: 25x18
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:37:25
28/4 14:35:19